plasma-mobile - en to ia translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
ia: Datos Mobile

en: Not Available
ia: Non disponibile

en: APN needs to be configured in the settings
ia: APN necessita esser configurate in le preferentias

en: On
ia: Activate (On)

en: Off
ia: De-Activate (Off)

en: No SIM inserted
ia: Nulle SIM insertate
