plasma-mobile - en to ia translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
ia: Copia in area de transferentia

en: View Error Details…
ia: Vide detalios de error...

en: Open %1
ia: Aperi %1

[ctx: The title of the applet configuration window]
en: Configure %1
ia: Configura %1

en: Wallpaper
ia: Tapete de papiro

en: Change Homescreen
ia: Cambia Schermo Initial

en: Select Homescreen
ia: Selige Schermo Initial

en: Change homescreen to %1?
ia: Cambia schermo initial a %1?

en: Your current homescreen's settings are saved, and will be restored if you switch back.
ia: Tu preferentias currente de schermo initial es salveguardate, e essera restabilite si tu commuta retro.

en: Wallpaper Plugin
ia: Plugin de tapete de papiro

en: The wallpaper plugin to use.
ia: Le plugin de tapete de papiro a usar.

en: Wallpaper Plugins
ia: Plugins de tapete de papiro

en: Get New Plugins…
ia: Obtene nove plugins…

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ia: Modificationes de disposition ha essite restringite per le administrator de systema

en: Enter PIN
ia: Inserta PIN

en: Wrong PIN
ia: PIN Errate

en: Panel Focus Indicator
ia: Indicator de foco de pannello
