plasma-mobile - en to ia translation catalogue (38 entries)

en: Waydroid Integration
ia: Integration de Waydroid

en: Waydroid is not installed
ia: Waydroid non es installate

en: Check installation
ia: Verifica installation

en: Downloading Android and vendor images.
    It can take a few minutes.
ia: Discargante Android e images de venditor.
    Il pote prender alcun minutas.

en: Waydroid is resetting.
    It can take a few seconds.
ia: Waydroid es reinitialisante
    Il pote prender alcun secundas.

en: The Waydroid session is not running.
ia: Le session de Waydroid non es executante.

en: Start the session
ia: Starta le session

en: Waydroid session is starting.
    It can take a few seconds.
ia: Le session de Waydroid es startante.
    Il pote prender alcun secundas.

en: Waydroid applications
ia: Applicationes de Waydroid

[ctx: @action:button]
en: Install APK
ia: Installa APK

en: You must select a local file
ia: Tu debe seliger un file local

[ctx: @action:button]
en: Delete the application
ia: Dele le application

en: General information
ia: Information general:

en: IP address
ia: Adresse IP

en: Copy
ia: Copia

en: Waydroid status
ia: Stato de Waydroid

en: Running
ia: Il es in execution

en: Stop session
ia: Stoppa session

en: Certify my device for Google Play Protect
ia: Certifica mi dispositivo for Google Play Protect

en: Installed applications
ia: Applicationes installate

en: Reset Waydroid
ia: Reinitialisa Waydroid

[ctx: @title:window]
en: Confirm Waydroid Reset
ia: Confirma reinitialisation de Waydroid

en: Are you sure you want to reset Waydroid? This is a destructive action, and will wipe all user data.
ia: Tu es secur que tu volereinitialisar Waydroid? Isto es un action desctructive, e essugara tote le datos de usator.

en: Waydroid properties
ia: Proprietates de Waydroid

en: May require restarting the Waydroid session to apply
ia: Pote require que le session de Waydroid debe restartar per applicar

en: Multi Windows
ia: Multi Fenestras

en: Enables/Disables window integration with the desktop
ia: Habilita/Dishabilita integration de fenestra con le scriptorio

en: Suspend
ia: Suspende

en: Let the Waydroid container sleep (after the display timeout) when no apps are active
ia: Lassa dormir (post le expiration de monstrator) le container (contenitor) de Waydroid quando necun application es active

en: Allow android direct access to hotplugged devices
ia: Permitte accesso directe de android a dispositivos hotplugged (inserite a calide)

en: Downloading %1MB/%2MB Speed %3
ia: Discargante %1MB/%2MB Velocitate %3

en: Google Play Protect configuration
ia: Configuration de Google Play Protect

en: Fetching your Android ID.
    It can take a few seconds.
ia: Cercante tu ID de Android.
    Il pote prender alcun secundas.

en: When launching Waydroid with GAPPS for the first time, you will be notified that the device is not certified for Google Play Protect. To self certify your device, paste the Android ID in the field on the website. Then, give the Google services some minutes to reflect the change and restart Waydroid.
ia: Quando on lancea WAydroid con GAPPS per le prime vice, tu essera avisate que le dispositivo non es certificate per oogle Play Protect. Per auto certificar tui dispositivo, colla le ID de Android in le campo sur le sito web. Alora, da alcun minutas a servicios de Google pro reflecter le cambiamento e reinitialisar Waydroid.

[ctx: @action:button]
en: Copy Android ID and open the website
ia: Copia de ID de Android e aperi le sito web

en: Initial configuration
ia: Configuration initial

en: System type
ia: Typo de systema

en: Configure Waydroid
ia: Configura Waydroid
