plasma-settings - en to id translation catalogue (7 entries)

en: 30 sec
id: 30 det

en: 1 min
id: 1 mnt

en: 2 min
id: 2 mnt

en: 5 min
id: 5 mnt

en: 10 min
id: 10 mnt

en: 15 min
id: 15 mnt

en: Never
id: Tidak pernah
