plasma-mobile - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
is: Farsímagögn

en: Not Available
is: Ekki tiltækt

en: APN needs to be configured in the settings
is: Það þarf að grunnstilla APN í stillingunum

en: On
is: Á

en: Off
is: Af

en: No SIM inserted
is: SIM-kort ekki til staðar
