plasma-mobile - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
it: Registra schermo

en: Recording…
it: Registrazione…

en: Writing…
it: Scrittura...

en: Tap to start recording
it: Tocca per avviare la registrazione

en: Screen is being captured…
it: Cattura dello schermo in corso...

en: Please wait…
it: Attendi…

en: New Screen Recording
it: Nuova registrazione dello schermo

en: New Screen Recording saved in %1
it: Nuova registrazione dello schermo salvata in %1
