plasma-mobile - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ja: システム管理者によってレイアウトの変更が制限されている場合

en: General
ja: 概要

en: Homescreen Layout
ja: ホーム画面のレイアウト

en: The homescreen layout to use.
ja: ホーム画面のレイアウトで使える

en: Wallpaper Plugin
ja: 壁紙用プラグイン

en: The wallpaper plugin to use.
ja: 壁紙のプラグインとして使える

en: Wallpaper Plugins
ja: 壁紙用プラグイン

en: Get New Plugins…
ja: 新しいプラグインを入手する…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ja: レイアウトの変更は他の変更の前に行う必要があります

en: Apply now
ja: 決定する

en: Wallpaper
ja: 壁紙
