plasma-mobile - en to ja translation catalogue (6 entries)

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
ja: フォルダー

en: Remove from favourites
ja: お気に入りから削除する

en: Add applications to your favourites so they show up here.
ja: アプリケーションをお気に入りに登録して、ここに表示させる。

en: Move out of folder
ja: フォルダーの外に移動する

en: Add to favourites
ja: お気に入りに追加する

en: Applications
ja: アプリケーション
