plasma-mobile - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
ka: რჩეულებიდან წაშლა

en: Add applications to your favourites so they show up here.
ka: პროგრამების რჩეულებში ჩამატება. ისინი აქ გამოჩნდება.

en: Move out of folder
ka: საქაღალდიდან გატანა

en: Add to favourites
ka: რჩეულებში ჩამატება

en: Applications
ka: აპლიკაციები

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
ka: საქაღალდე
