plasma-mobile - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
ka: მობილური ინტერნეტი

en: Not Available
ka: მიუწვდომელია

en: APN needs to be configured in the settings
ka: მობილური ინტერნეტისთვის APN-ის მორგება სავალდებულოა

en: On
ka: ჩართული

en: Off
ka: გამორთული

en: No SIM inserted
ka: SIM ბარათი არ დევს
