plasma-mobile - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
ka: ეკრანის ჩაწერა

en: Recording…
ka: ჩაჭერა…

en: Writing…
ka: ჩაწერა…

en: Tap to start recording
ka: ჩაჭერის დასაწყებად დაატყაპუნეთ

en: Screen is being captured…
ka: მიმდინარეობს ეკრანის ჩაწერა…

en: Please wait…
ka: გთხოვთ, მოითმინოთ…

en: New Screen Recording
ka: ახალი ეკრანის ჩაწერა

en: New Screen Recording saved in %1
ka: ახალი ეკრანის ჩანაწერი შენახულია %1-ში
