plasma-mobile - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
ka: გახსნის საწყისი მოგების ოსტატს კონფიგურაციის შეცვლის გარეშე

en: © 2024 KDE Community
ka: © 2024 KDE-ის საზოგადოება

en: Edit APN
ka: APN-ის ჩასწორება

en: Name
ka: სახელი

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Network type
ka: ქსელის ტიპი

en: Only 4G
ka: მხოლოდ 4G

en: Only 3G
ka: მხოლოდ 3G

en: Only 2G
ka: მხოლოდ 2G

en: Any
ka: ნებისმიერი

en: Cellular
ka: ფიჭური ქსელი

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
ka: ფართოზოლოვანი ინტერნეტ-შეერთებისთვის ქვემოთ აუცილებელია APN მიუთითოთ. მეტ ინფორმაციას თქვენი პროვაიდერისგან მიიღებთ.

en: You are connected to the mobile network.
ka: ახლა მიერთებული ბრძანდებით მობილურ ინტერნეტთან.

en: Please insert a SIM card into your device.
ka: თქვენს მოწყობილობაში SIM ბარათი არ დევს.

en: Your device does not have a modem available.
ka: თქვენს მოწყობილობას მოდემი არ აქვს.

en: Mobile Data
ka: მობილური ინტერნეტი

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Add APN
ka: APN-ის დამატება

en: Complete!
ka: დასურლდა!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
ka: თქვენი მოწყობილობა ახლა მზადაა. <br /><br />ისიამოვნეთ <b>%1-ით</b>!

en: Before we get started…
ka: სანამ დავიწყებთ…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
ka: მოირგეთ ეკრანის სიკაშკაშე დაყენების პროცესისთვის.

en: Adjust the size of elements on the screen.
ka: მოირგეთ ეკრანზე არსებული ელემენტების ზომები.

en: Display Scaling
ka: ეკრანის მასშტაბი

en: Dark Theme
ka: მუქი თემა

en: Time and Date
ka: თარიღი და დრო

en: Select your time zone and preferred time format.
ka: აირჩიეთ თქვენი დროის სარტყელი და რჩეული დროის ფორმატი.

en: 24-Hour Format
ka: 24-საათიანი ფორმატი

en: Invalid input.
ka: არასწორი შეყვანა.

en: Connect to
ka: დაკავშირება

en: Network
ka: ქსელი

en: Connect to a WiFi network for network access.
ka: ქსელთან წვდომისთვის მიუერთდით WiFi-ს.

en: Password…
ka: პაროლი…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
ka: მოგესალმებათ <b>Plasma Mobile</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
ka: სულჩამდგმელი: <b>%1</b>

en: Next
ka: შემდეგი

en: Initial Start
ka: საწყისი გაშვება

en: Back
ka: უკან

en: Finish
ka: დასრულება
