plasma-mobile - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
ka: ბუფერში კოპირება

en: View Error Details…
ka: შეცდომის დეტალები ნახვა…

en: Open %1
ka: %1-ის გახსნა

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ka: განლაგების ცვლილება შეზღუდულია სისტემური ადმინისტრატორის მიერ

en: General
ka: ძირითადი

en: Homescreen Layout
ka: საწყისი ეკრანის განლაგება

en: The homescreen layout to use.
ka: საწყისი ეკრანის განლაგების არჩევა.

en: Wallpaper Plugin
ka: ფონის დამატება

en: The wallpaper plugin to use.
ka: ფონის რომელი დამატება გამოვიყენო.

en: Wallpaper Plugins
ka: ფონის სურათის დამატებები

en: Get New Plugins…
ka: ახალი დამატებების მიღება…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ka: სხვა ცვლილებების განხორციელებამდე საჭიროა განლაგების ცვლილებების გადატარება

en: Apply now
ka: ახლა გადატარება

en: Wallpaper
ka: ფონური სურათი

en: Enter PIN
ka: შეიყვანეთ PIN კოდი

en: Wrong PIN
ka: არასწორი PIN-კოდი

en: Panel Focus Indicator
ka: პანელის ფოკუსის მაჩვენებელი
