plasma-mobile - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Waydroid Integration
ka: ინტეგრაცია Waydroid-თან

en: Waydroid is not installed
ka: Waydroid დაყენებული არაა

en: Check installation
ka: დაყენებული ფაილების შემოწმება

en: Downloading Android and vendor images.
    It can take a few minutes.
ka: მიმდინარეობს Android-ის და მომწოდებლის დისკის ასლის ფაილების გადმოწერა.
    ამას რამდენიმე წუთი შეიძლება, დასჭირდეს.

en: Waydroid is resetting.
    It can take a few seconds.
ka: მიმდინარეობს Waydroid-ის პარამეტრების ჩამოყრა.
    ამას რამდენიმე წამი შეიძლება, დასჭირდეს.

en: The Waydroid session is not running.
ka: Waydroid-ის სესია გაშვებული არაა.

en: Start the session
ka: სესიით დაწყება

en: Waydroid session is starting.
    It can take a few seconds.
ka: მიმდინარეობს Waydroid-ის სესიის გაშვება.
    ამას რამდენიმე წამი შეიძლება, დასჭირდეს.

en: Waydroid applications
ka: Waydroid-ის აპლიკაციები

[ctx: @action:button]
en: Install APK
ka: APK-ის დაყენება

en: You must select a local file
ka: უნდა აირჩიოთ ლოკალური ფაილი

[ctx: @action:button]
en: Delete the application
ka: აპლიკაციის წაშლა

en: General information
ka: ზოგადი ინფორმაცია

en: IP address
ka: IP მისამართი

en: Copy
ka: კოპირება

en: Waydroid status
ka: Waydroid-ის სტატუსი

en: Running
ka: გაშვებულია

en: Stop session
ka: სესიის დასრულება

en: Certify my device for Google Play Protect
ka: ჩემი მოწყობილობის სერტიფიკაცია Google Play Protect-სთვის

en: Installed applications
ka: დაყენებული აპლიკაციები

en: Reset Waydroid
ka: Waydroid-ის ჩამოყრა

[ctx: @title:window]
en: Confirm Waydroid Reset
ka: დაადასტურეთ Waydroid-ის ჩამოყრა

en: Are you sure you want to reset Waydroid? This is a destructive action, and will wipe all user data.
ka: მართლა გნებავთ Waydroid-ის ჩამოყრა? ეს გამანადგურებელი ქმედებაა და მომხმარებლის მონაცემებს სრულად წაშლის.

en: Waydroid properties
ka: Waydroid-ის თვისებები

en: May require restarting the Waydroid session to apply
ka: გამოსაყენებლად, შეიძლება, Waydroid-ის სესიის გადატვირთვა იყოს საჭირო

en: Multi Windows
ka: ბევრი ფანჯარა

en: Enables/Disables window integration with the desktop
ka: ჩართავს/გამორთავს ფანჯრის ინტეგრაციას სამუშაო მაგიდასთან

en: Suspend
ka: შეჩერება

en: Let the Waydroid container sleep (after the display timeout) when no apps are active
ka: Waydroid-ის კონტეინერისთვის ძილის უფლების მიცემა(ეკრანის მოლოდინის ვადის ამოწურვის შემდეგ), როცა აპლიკაციები აქტიური არაა

en: Allow android direct access to hotplugged devices
ka: Android-ის პირდაპირი წვდომის დაშვება ჩართულზე მიერთებულ მოწყობილობებთან

en: Downloading %1MB/%2MB Speed %3
ka: გადმოწერა %1მბ/%2მბ სიჩქარით %3

en: %1MB/s
ka: %1მბ/წმ

en: %1kB/s
ka: %1კბ/წმ

en: Google Play Protect configuration
ka: Google Play Protect-ის მორგება

en: Fetching your Android ID.
    It can take a few seconds.
ka: მიმდინარეობს თქვენი Android ID-ის მიღება.
    ამას რამდენიმე წამი შეიძლება, დასჭირდეს.

en: When launching Waydroid with GAPPS for the first time, you will be notified that the device is not certified for Google Play Protect. To self certify your device, paste the Android ID in the field on the website. Then, give the Google services some minutes to reflect the change and restart Waydroid.
ka: როცა Waydroid-ს GAPPS-ით პირველად გაუშვებთ, გაგაფრთხილებთ, რომ მოწყობილობას არ გააჩნია Google Play Protect-ის სერტიფიკაცია. იმისათვის რომ სერტიფიკაცია თქვენით გაიაროთ, ჩასვით Android ID ვებგვერდის ველში. შემდეგ კი მიეცით Google-ის სერვისებს რამდენიმე წუთი, რომ ცვლილებები აისახოს და გადატვირთეთ Waydroid.

[ctx: @action:button]
en: Copy Android ID and open the website
ka: დააკოპირეთ Android ID და გახსენით ვებ–გვერდი

en: Initial configuration
ka: საწყისი კონფიგურაცია

en: System type
ka: სისტემის ტიპი

en: Configure Waydroid
ka: Waydroid-ის მორგება
