plasma-settings - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Languages
lt: Kalbos

en: Apply
lt: Taikyti

en: On-Screen Keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: Type anything here…
lt: Rašykite ką nors…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
lt: Grįžtamasis ryšys

en: Sound
lt: Garsas

en: Whether to emit a sound on keypress.
lt: Ar skleisti garsą, kai paspaudžiami klavišai.

en: Vibration
lt: Vibracija

en: Whether to vibrate on keypress.
lt: Ar vibruoti, kai paspaudžiami klavišai.

[ctx: @title:group]
en: Text Correction
lt: Teksto taisymas

en: Check spelling of entered text
lt: Tikrinti rašomo teksto rašybą

en: Capitalize the first letter of each sentence
lt: Rašyti iš didžiosios raidės pirmąją kiekvieno sakinio raidę

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
lt: Keisti esamą žodį siūlomu žodžiu, kai paspaudžiamas tarpas

en: Suggest potential words in word ribbon
lt: Teikti žodžių siūlymus žodžių juostoje

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
lt: Rašyti tašką, kai du kartus paspaudžiamas tarpas

en: Configure Languages
lt: Konfigūruoti kalbas
