plasma-mobile - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Open with %1
lt: Atverti naudojant %1

en: Open with…
lt: Atverti naudojant…

en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
lt: Kopijuoti vietą

en: Properties
lt: Savybės

en: Clear All Notifications
lt: Išvalyti visus pranešimus

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: SIM Locked
lt: SIM kortelė užrakinta

en: Output Devices
lt: Išvesties įrenginiai

en: Input Devices
lt: Įvesties įrenginiai

en: Playback Streams
lt: Atkūrimo srautai

en: Recording Streams
lt: Įrašymo srautai

en: Device name not found
lt: Įrenginio pavadinimas nerastas

en: Show additional options for %1
lt: Rodyti papildomas %1 parinktis

en: Notification Sounds
lt: Pranešimų garsai

en: Stream name not found
lt: Srauto pavadinimas nerastas

en: Unmute
lt: Įjungti garsą

en: Mute
lt: Nutildyti

en: configure audio streams
lt: konfigūruoti garso srautus

en: Open audio settings
lt: Atverti garso nuostatas

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
lt: Ieškoti…

en: No media playing
lt: Neatkuriama jokia medija

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Play or Pause media
lt: Atkurti ar Pristabdyti mediją

en: Next track
lt: Kitas takelis

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
lt: Žymėti visus

[ctx: Reply to message]
en: Reply
lt: Atsakyti

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
lt: %2 iš %1

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
lt[0]: %2 iš %1 failo
lt[1]: %2 iš %1 failų
lt[2]: %2 iš %1 failų
lt[3]: %2 iš %1 failo

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
lt[0]: %2 iš %1 aplanko
lt[1]: %2 iš %1 aplankų
lt[2]: %2 iš %1 aplankų
lt[3]: %2 iš %1 aplanko

[ctx: How many items (that includes files and dirs) have been copied]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
lt[0]: %2 iš %1 elemento
lt[1]: %2 iš %1 elementų
lt[2]: %2 iš %1 elementų
lt[3]: %2 iš %1 elemento

en: %1 file | %1 files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: %1 folder | %1 folders
lt[0]: %1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

en: %1 item | %1 items
lt[0]: %1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

[ctx: Bytes per second]
en: %1/s
lt: %1/sek.

[ctx: Hides/expands item details]
en: Details
lt: Išsamiau

[ctx: Pause running job]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: More Options…
lt: Daugiau parinkčių…

en: Open
lt: Atverti

[ctx: Text field placeholder]
en: Type a reply…
lt: Rašykite atsakymą…

[ctx: @action:button]
en: Send
lt: Siųsti

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
lt: %1 (pristabdyta)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
lt: %1 (nepavyko)

en: Job Failed
lt: Užduotis patyrė nesėkmę

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
lt: %1 (užbaigta)

en: Job Finished
lt: Užduotis baigta

en: now
lt: dabar

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1m ago
lt: prieš %1 min.

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining
lt: liko %1 sek.

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1m remaining
lt: liko %1 min.

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1h remaining
lt: liko %1 val.

en: Notification service not available
lt: Pranešimų tarnyba yra neprieinama

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2'
lt: Šiuo metu pranešimus teikia „%1 %2“

en: Show Fewer
lt: Rodyti mažiau

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
lt: Rodyti dar %1
