plasma-mobile - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
lv: Noņemt no iecienītajām

en: Add applications to your favourites so they show up here.
lv: Pievienojiet programmas jūsu iecienītajām, lai tās te parādītos.

en: Move out of folder
lv: Izņemt no mapes

en: Add to favourites
lv: Pievienot iecienītajām

en: Applications
lv: Programmas

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
lv: Mape
