plasma-mobile - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Languages
lv: Valodas

en: Apply
lv: Pielietot

en: On-Screen Keyboard
lv: Ekrāna tastatūra

en: Type anything here…
lv: Rakstiet kaut ko...

[ctx: @title:group]
en: Feedback
lv: Atgriezeniskā saite

en: Sound
lv: Skaņa

en: Whether to emit a sound on keypress.
lv: Vai atskaņot skaņu, nospiežot taustiņu.

en: Vibration
lv: Vibrācija

en: Whether to vibrate on keypress.
lv: Vai vibrēt, nospiežot taustiņu.

[ctx: @title:group]
en: Text Correction
lv: Teksta labošana

en: Check spelling of entered text
lv: Pārbaudīt ievadītā teksta pareizrakstību

en: Capitalize the first letter of each sentence
lv: Automātiski lietot lielo rakstu, sākot rakstīt teikumu

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
lv: Pabeigt pašreizējo vārdu ar pirmo ieteikumu, spiežot atstarpes taustiņu

en: Suggest potential words in word ribbon
lv: Vārdu lentē ieteikt potenciālos vārdus

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
lv: Ievietot punktu, divas reizes nospiežot atstarpes taustiņu

en: Configure Languages
lv: Konfigurēt valodas
