plasma-mobile - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Waydroid Integration
lv: „Waydroid“ integrācija

en: Waydroid is not installed
lv: „Waydroid“ nav instalēts

en: Check installation
lv: Pārbaudiet instalāciju

en: Downloading Android and vendor images.
    It can take a few minutes.
lv: Lejupielādē „Android“ un piegādātāja attēlus.
    Tas var aizņemt dažas minūtes.

en: Waydroid is resetting.
    It can take a few seconds.
lv: Notiek „Waydroid“ iestatījumu atjaunināšana.
    Tas var aizņemt dažas sekundes.

en: The Waydroid session is not running.
lv: „Waydroid“ sesija nav palaista

en: Start the session
lv: Sākt sesiju

en: Waydroid session is starting.
    It can take a few seconds.
lv: „Waydroid“ sesija tiek sākta.
    Tas var aizņemt dažas sekundes.

en: Waydroid applications
lv: „Waydroid“ lietotnes

[ctx: @action:button]
en: Install APK
lv: Instalēt APK

en: You must select a local file
lv: Atlasiet lokālu datni

[ctx: @action:button]
en: Delete the application
lv: Dzēst lietotni

en: General information
lv: Pamata informācija

en: IP address
lv: IP adrese

en: Copy
lv: Kopēt

en: Waydroid status
lv: „Waydroid“ statuss

en: Running
lv: Palaist

en: Stop session
lv: Apturēt sesiju

en: Certify my device for Google Play Protect
lv: Sertificēt ierīci priekš „Google Play Protect“

en: Installed applications
lv: Instalētās lietotnes

en: Reset Waydroid
lv: Atiestatīt „Waydroid“

[ctx: @title:window]
en: Confirm Waydroid Reset
lv: Apstiprināt „Waydroid“ atiestatīšanu

en: Are you sure you want to reset Waydroid? This is a destructive action, and will wipe all user data.
lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt „Waydroid“? Šāda rīcība ir destruktīva un dzēsīs visus lietotāja datus.

en: Waydroid properties
lv: „Waydroid“ īpašības

en: May require restarting the Waydroid session to apply
lv: Lai darbību pabeigtu, var būt nepieciešams „Waydroid“ pārstartēt

en: Multi Windows
lv: Vairāki logi

en: Enables/Disables window integration with the desktop
lv: Ieslēgt/izslēgt logu integrāciju darbvirsmā

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Let the Waydroid container sleep (after the display timeout) when no apps are active
lv: Ļaut „Waydroid“ konteineram iemigt (iestājoties displeja noildzei), kad neviena lietotne nav aktīva

en: Allow android direct access to hotplugged devices
lv: Atļaut „Android“ tiešu piekļuvi pievienotām ierīcēm

en: Downloading %1MB/%2MB Speed %3
lv: Lejupielādē %1MB/%2MB Ātrums %3

en: %1MB/s
lv: %1 MB/s

en: %1kB/s
lv: %1 kB/s

en: Google Play Protect configuration
lv: „Google Play Protect“ konfigurācija

en: Fetching your Android ID.
    It can take a few seconds.
lv: Iegūstam jūsu „Android ID“.
    Tas var aizņemt dažas sekundes.

en: When launching Waydroid with GAPPS for the first time, you will be notified that the device is not certified for Google Play Protect. To self certify your device, paste the Android ID in the field on the website. Then, give the Google services some minutes to reflect the change and restart Waydroid.
lv: Pirmo reizi palaižot „Waydroid“ ar GAPPS, saņemsiet informāciju, ka ierīce nav sertificēta ar „Google Play Protect“. Lai veiktu pašsertifikāciju, attiecīgajā tīmekļa vietnes lauciņā ielīmējiet „Android ID“. Pēc tam uzgaidiet pāris minūtes, lai ļautu „Google“ pakalpojumiem reģistrēt izmaiņas, un pārstartējiet „Waydroid“.

[ctx: @action:button]
en: Copy Android ID and open the website
lv: Kopēt „Android ID“ un atvērt tīmekļa vietni

en: Initial configuration
lv: Sākotnējā konfigurācija

en: System type
lv: Sistēmas tips

en: Configure Waydroid
lv: Konfigurēt „Waydroid“
