plasma-mobile - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
lv: Mobilie dati

en: Not Available
lv: Nav pieejami

en: APN needs to be configured in the settings
lv: Iestatījumos jākonfigurē APN

en: On
lv: Ieslēgti

en: Off
lv: Izslēgti

en: No SIM inserted
lv: Nav ievietota SIM karte
