plasma-mobile - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
nl: Scherm opnemen

en: Recording…
nl: Opnemen…

en: Writing…
nl: Schrijven…

en: Tap to start recording
nl: Tik om opnemen te starten

en: Screen is being captured…
nl: Scherm wordt opgenomen…

en: Please wait…
nl: Even geduld…

en: New Screen Recording
nl: Nieuwe schermopname

en: New Screen Recording saved in %1
nl: Nieuwe schermopname opgeslagen in %1
