plasma-mobile - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Languages
nl: Talen

en: Apply
nl: Toepassen

en: On-Screen Keyboard
nl: Toetsenbord op scherm

en: Type anything here…
nl: Hier iets typen…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
nl: Terugkoppeling

en: Sound
nl: Geluid

en: Whether to emit a sound on keypress.
nl: Of er een geluid klinkt bij indrukken van een toets.

en: Vibration
nl: Vibratie

en: Whether to vibrate on keypress.
nl: Of er vibratie is bij indrukken van een toets.

[ctx: @title:group]
en: Text Correction
nl: Tekstcorrectie

en: Check spelling of entered text
nl: Spelling van ingevoerde tekst controleren

en: Capitalize the first letter of each sentence
nl: Zet de eerste letter van elke zin om naar een hoofdletter

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
nl: Het huidige woord aanvullen met de eerste suggestie bij indrukken van de spatie

en: Suggest potential words in word ribbon
nl: Potentiële woorden in woordlint suggereren

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
nl: Een punt invoegen bij tweemaal indrukken van de spatie

en: Configure Languages
nl: Talen configureren
