plasma-mobile - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
nl: Mobiele gegevens

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: APN needs to be configured in the settings
nl: APN moet geconfigureerd worden in de instellingen

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: No SIM inserted
nl: Geen SIM ingebracht
