plasma-mobile - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

en: View Error Details…
nl: Foutdetails bekijken…

en: Open %1
nl: %1 openen

[ctx: The title of the applet configuration window]
en: Configure %1
nl: %1 configureren

en: Wallpaper
nl: Achtergrondafbeelding

en: Change Homescreen
nl: Standaardscherm wijzigen

en: Select Homescreen
nl: Standaardscherm selecteren

en: Change homescreen to %1?
nl: Standaardscherm wijzigen naar %1?.

en: Your current homescreen's settings are saved, and will be restored if you switch back.
nl: Uw huidige instellingen voor het standaardscherm zijn opgeslagen en zullen hersteld worden als u terugschakelt.

en: Wallpaper Plugin
nl: Plug-in voor achtergrond

en: The wallpaper plugin to use.
nl: De te gebruiken achtergrond-plugin.

en: Wallpaper Plugins
nl: Achtergrond-plug-ins

en: Get New Plugins…
nl: Haal nieuwe plug-ins op…

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
nl: Wijzigingen in de indeling zijn beperkt door de systeembeheerder

en: Enter PIN
nl: PIN invoeren

en: Wrong PIN
nl: Verkeerde PIN

en: Panel Focus Indicator
nl: Focusindicator van paneel
