plasma-mobile - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
nn: Fjern frå favorittar

en: Add applications to your favourites so they show up here.
nn: Merk appar som favorittar for å visa dei her.

en: Move out of folder
nn: Flytt ut av mappa

en: Add to favourites
nn: Legg til favorittar

en: Applications
nn: Program

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
nn: Mappe
