plasma-mobile - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
nn: Ta skjermopptak

en: Recording…
nn: Gjer opptak …

en: Writing…
nn: Lagrar …

en: Tap to start recording
nn: Trykk for å starta opptak

en: Screen is being captured…
nn: Tek opptak av skjermen …

en: Please wait…
nn: Vent litt …

en: New Screen Recording
nn: Nytt skjermopptakk

en: New Screen Recording saved in %1
nn: Nytt skjermopptak lagra i %1
