plasma-mobile - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
nn: Mobildata

en: Not Available
nn: Ikkje tilgjengeleg

en: APN needs to be configured in the settings
nn: APN må setjast opp i innstillingane

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: No SIM inserted
nn: Manglar SIM-kort
