plasma-mobile - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
nn: Kopier til utklippstavla

en: View Error Details…
nn: Vis feildetaljar …

en: Open %1
nn: Opna %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
nn: Utformingsendringar er låste av systemadministratoren

en: General
nn: Generelt

en: Homescreen Layout
nn: Heimeskjerm-utforming

en: The homescreen layout to use.
nn: Heimeskjerm-utforminga som skal brukast.

en: Wallpaper Plugin
nn: Bakgrunnsbilete-tillegg

en: The wallpaper plugin to use.
nn: Bakgrunnsbilete-tillegget som skal brukast.

en: Wallpaper Plugins
nn: Bakgrunnsbilete-tillegg

en: Get New Plugins…
nn: Hent nye tillegg …

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
nn: Du må ta i bruk utformings­endringane før du kan gjera andre endringar.

en: Apply now
nn: Bruk no

en: Wallpaper
nn: Bakgrunnsbilete

en: Enter PIN
nn: Skriv inn PIN

en: Wrong PIN
nn: Feil PIN

en: Panel Focus Indicator
nn: Panelfokus-markør
