plasma-settings - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: System Information
pa: ਸਿਸਟਮ ਦੀ ਜਾਣਕਾਰੀ

[ctx: @action:button]
en: Copy
pa: ਕਾਪੀ ਕਰੋ

en: Operating System
pa: ਓਪਰੇਟਿੰਗ ਸਿਸਟਮ

en: Webpage
pa: ਵੈਬ-ਸਫ਼ਾ

[ctx: @title:group]
en: Software
pa: ਸਾਫਟਵੇਅਰ

en: KDE Plasma Version
pa: KDE ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਵਰਜ਼ਨ

en: KDE Frameworks Version
pa: KDE ਫਰੇਮਵਰਕਸ ਵਰਜ਼ਨ

en: Qt Version
pa: Qt ਵਰਜ਼ਨ

en: Kernel Version
pa: ਕਰਨਲ ਦਾ ਵਰਜ਼ਨ

en: OS Type
pa: ਓ.ਸਿ. ਕਿਸਮ

[ctx: @label %1 is the CPU bit width (e.g. 32 or 64)]
en: %1-bit
pa: %1-ਬਿੱਟ

[ctx: @title:group]
en: Hardware
pa: ਹਾਰਡਵੇਅਰ

en: Processor | Processors
pa[0]: ਪਰੋਸੈਸਰ
pa[1]: ਪਰੋਸੈਸਰ

en: Memory
pa: ਮੈਮੋਰੀ

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
pa: %1 ਰੈਮ

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
pa: ਅਣਪਛਾਤਾ
