plasma-mobile - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
pa: ਮਨਪਸੰਦ ਵਿੱਚੋਂ ਹਟਾਓ

en: Add applications to your favourites so they show up here.
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨਾਂ ਨੂੰ ਤੁਹਾਡੀ ਮਨਪਸੰਦ ਵਿੱਚ ਜੋੜੋ ਤਾਂ ਕਿ ਉਹ ਇੱਥੇ ਦਿਖਾਈਆਂ ਜਾਣ।

en: Move out of folder
pa: ਫ਼ੋਲਡਰ ਤੋਂ ਬਾਹਰ ਭੇਜੋ

en: Add to favourites
pa: ਮਨਪਸੰਦ ਵਿੱਚ ਜੋੜੋ

en: Applications
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨਾਂ

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
pa: ਫ਼ੋਲਡਰ
