plasma-mobile - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
pa: ਖਾਕਾ ਤਬਦੀਲੀਆਂ ਉੱਤੇ ਸਿਸਟਮ ਪਰਸ਼ਾਸ਼ਕ ਵਲੋਂ ਪਾਬੰਦੀਆਂ ਲਾਈਆਂ ਗਈਆਂ ਹਨ

en: General
pa: ਆਮ

en: Homescreen Layout
pa: ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ ਖਾਕਾ

en: The homescreen layout to use.
pa: ਵਰਤਣ ਲਈ ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ ਖਾਕਾ ਹੈ।

en: Wallpaper Plugin
pa: ਵਾਲਪੇਪਰ ਪਲੱਗਇਨ

en: The wallpaper plugin to use.
pa: ਵਰਤਣ ਲਈ ਵਾਲਪੇਪਰ ਪਲੱਗਇਨ ਹੈ।

en: Wallpaper Plugins
pa: ਵਾਲਪੇਪਰ ਪਲੱਗਇਨਾਂ

en: Get New Plugins…
pa: …ਨਵੀਆਂ ਪਲੱਗਇਨਾਂ ਲਵੋ

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
pa: ਹੋਰ ਤਬਦੀਲੀਆਂ ਕਰਨ ਤੋਂ ਪਹਿਲਾਂ ਖਾਕਾ ਤਬਦੀਲੀਆਂ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰਨੀਆਂ ਪੈਣਗੀਆਂ

en: Apply now
pa: ਹੁਣੇ ਲਾਗੂ ਕਰੋ

en: Wallpaper
pa: ਵਾਲਪੇਪਰ
