plasma-mobile - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Shell
pa: ਸ਼ੈੱਲ

en: General
pa: ਆਮ

en: Shell Vibrations
pa: ਸ਼ੈਲ ਕੰਪਨ

en: Animations
pa: ਐਨੀਮੇਸ਼ਨ

en: Action Drawer
pa: ਸਰਗਰਮ ਦਰਾਜ

[ctx: Pinned action drawer mode]
en: Pinned Mode
pa: ਟੰਗਣ ਢੰਗ

[ctx: Expanded action drawer mode]
en: Expanded Mode
pa: ਫ਼ੈਲਾਉਣ ਢੰਗ

en: Quick Settings
pa: ਫ਼ੌਰੀ ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Top Left Drawer Mode
pa: ਉਪਰੀ ਖੱਬਾ ਦਰਾਜ ਢੰਗ

en: Top Right Drawer Mode
pa: ਉਪਰੀ ਸੱਜਾ ਦਰਾਜ ਢੰਗ

[ctx: @action:button]
en: Hide
pa: ਓਹਲੇ

[ctx: @action:button]
en: Show
pa: ਵੇਖਾਓ

en: Disabled Quick Settings
pa: ਫ਼ੌਰੀ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਅਸਮਰੱਥ ਹਨ

en: Re-enable previously disabled quick settings.
pa: ਪਹਿਲਾਂ ਅਸਮਰੱਥ ਕੀਤੀਆਂ ਫ਼ੌਰੀ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਨੂੰ ਮੁੜ-ਸਮਰੱਥ ਕਰੋ।

en: Vibration Duration
pa: ਕੰਪਨ ਅੰਤਰਾਲ

[ctx: Long duration]
en: Long
pa: ਲੰਮਾ

[ctx: Medium duration]
en: Medium
pa: ਮੱਧਮ

[ctx: Short duration]
en: Short
pa: ਛੋਟਾ
