plasma-mobile - en to pa translation catalogue (25 entries)

en: Folder
pa: ਫੋਲਡਰ

en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Widgets
pa: ਵਿਜੈਟ

en: Homescreen Settings
pa: ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ ਦੀਆਂ ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Icons
pa: ਆਈਕਾਨ

en: Number of rows
pa: ਕਤਾਰਾਂ ਦੀ ਗਿਣਤੀ

en: Number of columns
pa: ਕਾਲਮਾ ਦੀ ਗਿਣਤੀ

en: Size of icons on homescreen
pa: ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ ਉੱਤੇ ਆਈਕਾਨਾਂ ਦਾ ਆਕਾਰ

en: Homescreen
pa: ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ

en: Show labels on homescreen
pa: ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ ਉੱਤੇ ਲੇਬਲ ਵੇਖਾਓ

en: Show labels in favorites bar
pa: ਪਸੰਦੀਦਾ ਪੱਟੀ ਵਿੱਚ ਲੇਬਲ ਵੇਖਾਓ

en: Page transition effect
pa: ਸਫ਼ਾ ਤਬਦੀਲ ਕਰਨ ਪ੍ਰਭਾਵ

en: Slide
pa: ਸਲਾਈਡ

en: Cube
pa: ਘਣ

en: Fade
pa: ਫਿੱਕਾ

en: Rotation
pa: ਘੁੰਮਾਉਣਾ

en: Favorites Bar
pa: ਪਸੰਦੀਦਾ ਪੱਟੀ

en: General
pa: ਆਮ

en: Export layout to
pa: ਲੇਆਉਟ ਐਕਸਪੋਰਟ ਕਰੋ

en: Import layout from
pa: ਲੇਆਉਟ ਇੰਪੋਰਟ ਕਰੋ

en: Export Status
pa: ਐਕਸਪੋਰਟ ਸਥਿਤੀ

en: Failed to export to %1
pa: %1 ਉੱਤੇ ਐਕਸਪੋਰਟ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Homescreen layout exported successfully to %1
pa: ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ ਲੇਆਉਟ ਨੂੰ %1 ਉੱਤੇ ਕਾਮਯਾਬੀ ਨਾਲ ਐਕਸਪੋਰਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ

en: Confirm Import
pa: ਇੰਪੋਰਟ ਕਰਨ ਦੀ ਤਸਦੀਕ

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
pa: ਇਹ ਤੁਹਾਡੇ ਮੌਜੂਦਾ ਮੁੱਖ-ਸਕਰੀਨ ਲੇਆਉਟ ਉੱਤੇ ਲਿਖੇਗਾ!
