plasma-mobile - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
pa: ਮੋਬਾਈਲ ਡਾਟਾ

en: Not Available
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: APN needs to be configured in the settings
pa: APN ਨੂੰ ਸੈਟਿਂਗਾਂ ਵਿੱਚ ਸੰਰਚਿਤ ਕਰਨ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ

en: On
pa: ਚਾਲੂ

en: Off
pa: ਬੰਦ

en: No SIM inserted
pa: SIM ਨਹੀਂ ਪਾਇਆ ਹੈ
