plasma-mobile - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
pl: Nagraj ekran

en: Recording…
pl: Nagrywanie…

en: Writing…
pl: Zapisywanie…

en: Tap to start recording
pl: Stuknij, aby rozpocząć nagrywanie

en: Screen is being captured…
pl: Ekran jest obecnie nagrywany...

en: Please wait…
pl: Proszę czekać…

en: New Screen Recording
pl: Nowe nagranie ekranu

en: New Screen Recording saved in %1
pl: Nowe nagranie ekranu zapisano w %1
