plasma-nm - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Configure Hotspot
pl: Ustawienia Hotspotu

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
pl: Udostępnij swoje połączenie sieciowe innym urządzeniom jako sieć Wi-Fi.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Hotspot SSID
pl: SSID hotspotu

en: Hotspot Password
pl: Hasło hotspotu
