plasma-mobile - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
pl: Dane komórkowe

en: Not Available
pl: Niedostępny

en: APN needs to be configured in the settings
pl: Należy nadać ustawienia APN w ustawieniach

en: On
pl: Wł.

en: Off
pl: Wył.

en: No SIM inserted
pl: Nie włożono kary SIM
