plasma-nm - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Invalid input.
pl: Nieprawidłowe wejście.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
pl: Szczegóły połączenia dla "%1"

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
pl: Szybkości przesyłania

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
pl: Podłączony, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
pl: Szczegóły połączenia

en: Connect to
pl: Połącz z

en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
pl: Zapisane sieci

en: Available Networks
pl: Dostępne sieci

en: Add Custom Connection
pl: Dodaj własne połączenie

en: Add New Connection
pl: Dodaj nowe połączenie

en: Save
pl: Zapisz

[ctx: @title:group]
en: General
pl: Ogólne

en: SSID
pl: SSID:

en: Hidden Network
pl: Ukryta sieć

[ctx: @title:group]
en: Security
pl: Zabezpieczenie

en: Security type
pl: Rodzaj zabezpieczenia

en: None
pl: Brak

en: WEP Key
pl: Klucz WEP

en: Dynamic WEP
pl: Dynamiczne WEP

en: WPA/WPA2 Personal
pl: Osobiste WPA/WPA2

en: WPA/WPA2 Enterprise
pl: Firmowe WPA/WPA2

en: WPA3 Personal
pl: Osobiste WPA3

en: WPA3 Enterprise
pl: Firmowe WPA3

en: Password
pl: Hasło

en: Authentication:
pl: Uwierzytelnianie:

en: Tunneled TLS
pl: Tunelowe TLS

en: Protected EAP
pl: Chronione EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
pl: Ustawienia IP

en: Automatic
pl: Samoczynnie

en: Manual
pl: Ręcznie

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Gateway
pl: Brama

en: Network prefix length
pl: Długość przedrostka sieci

en: Password…
pl: Hasło…

en: Upload
pl: Wysyłanie

en: Download
pl: Pobieranie
