plasma-mobile - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
pl: Otwiera pomocnika pierwszego uruchomienia bez zmiany ustawień

en: © 2024 KDE Community
pl: © 2024 Społeczność KDE

en: Edit APN
pl: Edytuj APN

en: Name
pl: Nazwa

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Network type
pl: Rodzaj sieci

en: Only 4G
pl: Tylko 4G

en: Only 3G
pl: Tylko 3G

en: Only 2G
pl: Tylko 2G

en: Any
pl: Dowolny

en: Cellular
pl: Komórkowe

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
pl: Ustaw swój APN poniżej, aby skorzystać z sieci przenośnej, dalszych szczegółów dostarczy twój dostawca sieci.

en: You are connected to the mobile network.
pl: Jesteś podłączony do sieci przenośnej.

en: Please insert a SIM card into your device.
pl: Włóż kartę SIM do swojego urządzenia.

en: Your device does not have a modem available.
pl: Twoje urządzenie nie zawiera modemu.

en: Mobile Data
pl: Dane komórkowe

en: Edit
pl: Edytuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Add APN
pl: Dodaj APN

en: Complete!
pl: Ukończone!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
pl: Twoje urządzenie jest teraz gotowe. <br /><br />Ciesz się <b>%1</b>!

en: Before we get started…
pl: Zanim zaczniemy…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
pl: Dostosuj jasność, aby wygodnie przejść przez wgrywanie.

en: Adjust the size of elements on the screen.
pl: Dostosuj rozmiar rzeczy na ekranie.

en: Display Scaling
pl: Wyświetl skalowanie

en: Dark Theme
pl: Ciemny tryb

en: System Navigation
pl: Poruszanie się po systemie

en: Choose a method to navigate around the system.
pl: Wybierz sposób poruszania się po systemie.

en: Gesture navigation
pl: Poruszanie się gestami

en: Swipe up from the bottom to see running applications. Flick to go to the home screen.
pl: Przeciągnij z dołu w górę, aby zobaczyć uruchomione aplikacje. Przeciągnij, aby przejść do ekranu domowego.

en: Button navigation
pl: Poruszanie się przyciskami

en: Use buttons on a navigation bar to navigate the system.
pl: Użyj przycisków na pasku poruszania się do poruszania się po systemie.

en: This can later be changed in the settings.
pl: Będzie to można później zmienić w systemie.

en: Time and Date
pl: Czas i data

en: Select your time zone and preferred time format.
pl: Ustaw swoją strefę czasową i zapis czasu.

en: 24-Hour Format
pl: 24 godzinny zapis czasu

en: Invalid input.
pl: Nieprawidłowe wejście.

en: Connect
pl: Połącz

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Connect to
pl: Połącz z

en: Network
pl: Sieć

en: Connect to a WiFi network for network access.
pl: Podłącz się do WiFi, aby uzyskać dostęp do sieci.

en: Password…
pl: Hasło…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
pl: Witaj w<br/><b>Przenośnej Plazmie</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
pl: Napędzane przez<br/><b>%1</b>

en: Next
pl: Następny

en: Initial Start
pl: Początkowy widok po uruchomieniu

en: Back
pl: Wstecz

en: Finish
pl: Zakończ
