plasma-mobile - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: View Error Details…
pl: Obejrzyj szczegóły błędu…

en: Open %1
pl: Otwórz %1

[ctx: The title of the applet configuration window]
en: Configure %1
pl: %1 - Ustawienia

en: Wallpaper
pl: Tapeta

en: Change Homescreen
pl: Zmień ekran domowy

en: Select Homescreen
pl: Wybierz ekran domowy

en: Change homescreen to %1?
pl: Czy zmienić ekran domowy na %1?

en: Your current homescreen's settings are saved, and will be restored if you switch back.
pl: Twoje obecne ustawienia ekranu domowego zostały zapisane i zostaną przywrócone, gdy do niego wrócisz.

en: Wallpaper Plugin
pl: Wtyczka tapet

en: The wallpaper plugin to use.
pl: Używana wtyczka tapet.

en: Wallpaper Plugins
pl: Wtyczki tapet

en: Get New Plugins…
pl: Pobierz nowe wtyczki…

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
pl: Zmiany układu zostały ograniczone przez administratora systemu

en: Enter PIN
pl: Wpisz PIN

en: Wrong PIN
pl: Zły PIN

en: Panel Focus Indicator
pl: Wskaźnik bycia na pasku
