plasma-mobile - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
pt: Dados Móveis

en: Not Available
pt: Não Disponível

en: APN needs to be configured in the settings
pt: É necessário configurar o APN na página de definições

en: On
pt: Ligado

en: Off
pt: Desligado

en: No SIM inserted
pt: SIM não inserido
