plasma-mobile - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
pt: Gravar o Ecrã

en: Recording…
pt: A gravar…

en: Writing…
pt: A gravar…

en: Tap to start recording
pt: Toque para iniciar a gravação

en: Screen is being captured…
pt: O ecrã está a ser capturado…

en: Please wait…
pt: Espere por favor…

en: New Screen Recording
pt: Nova Gravação do Ecrã

en: New Screen Recording saved in %1
pt: A nova gravação do ecrã foi gravada em %1
