plasma-mobile - en to pt_BR translation catalogue (14 entries)

en: General
pt_BR: Geral

en: Shell Vibrations
pt_BR: Vibrações do shell

en: Animations
pt_BR: Animações

en: Navigation Panel
pt_BR: Painel de navegação

en: Gesture-only Mode
pt_BR: Modo somente gestos

en: Task Switcher
pt_BR: Seletor de tarefas

en: Quick Settings
pt_BR: Configurações rápidas

[ctx: Low intensity]
en: Low
pt_BR: Baixa

[ctx: Medium intensity]
en: Medium
pt_BR: Média

[ctx: High intensity]
en: High
pt_BR: Alta

en: Vibration Duration
pt_BR: Duração da vibração

[ctx: Long duration]
en: Long
pt_BR: Longa

[ctx: Medium duration]
en: Medium
pt_BR: Média

[ctx: Short duration]
en: Short
pt_BR: Curta
