plasma-mobile - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
pt_BR: Dados móveis

en: Not Available
pt_BR: Não disponível

en: APN needs to be configured in the settings
pt_BR: O APN precisa ser definido nas configurações

en: On
pt_BR: Ligado

en: Off
pt_BR: Desligado

en: No SIM inserted
pt_BR: Nenhum SIM inserido
