plasma-mobile - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
ru: Запись экрана

en: Recording…
ru: Выполняется запись…

en: Writing…
ru: Запись…

en: Tap to start recording
ru: Нажмите чтобы начать запись

en: Screen is being captured…
ru: Выполняется запись экрана…

en: Please wait…
ru: Подождите…

en: New Screen Recording
ru: Новая запись экрана

en: New Screen Recording saved in %1
ru: Запись экрана сохранена в %1
