plasma-mobile - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
ru: Передача данных

en: Not Available
ru: Недоступно

en: APN needs to be configured in the settings
ru: Необходимо настроить параметры точки доступа

en: On
ru: Включена

en: Off
ru: Отключена

en: No SIM inserted
ru: SIM-карта не вставлена
