plasma-mobile - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Configure Hotspot
sa: हॉटस्पॉट् विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: Hotspot
sa: हॉटस्पॉट्

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
sa: अन्यैः उपकरणैः सह स्वस्य अन्तर्जालसम्पर्कं Wi-Fi संजालरूपेण साझां कुर्वन्तु।

en: Settings
sa: सेटिंग्स्

en: Hotspot SSID
sa: हॉटस्पॉट SSID

en: Hotspot Password
sa: हॉटस्पॉट पासवर्ड
