plasma-mobile - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
sa: मोबाइल डाटा

en: Not Available
sa: न उपलब्धम्

en: APN needs to be configured in the settings
sa: सेटिङ्ग्स् मध्ये एपीएन् विन्यस्तं करणीयम्

en: On
sa: इत्युपरि

en: Off
sa: दूरे

en: No SIM inserted
sa: न सिम सम्मिलितम्
