plasma-mobile - en to sa translation catalogue (6 entries)

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
sa: समुच्चय

en: Remove from favourites
sa: प्रियतः निष्कासयन्तु

en: Add applications to your favourites so they show up here.
sa: भवतः प्रियतमेषु अनुप्रयोगाः योजयन्तु येन ते अत्र दर्शयन्ति।

en: Move out of folder
sa: पुटतः बहिः गच्छन्तु

en: Add to favourites
sa: प्रियं योजयन्तु

en: Applications
sa: अनुप्रयोगाः
