plasma-mobile - en to sa translation catalogue (30 entries)

en: Folder
sa: समुच्चय

[ctx: @info:placeholder]
en: Search applications…
sa: अनुप्रयोगाः अन्वेषणं कुर्वन्तु...

en: Remove
sa: अपाकरोति

en: Widgets
sa: विजेट्

en: Homescreen Settings
sa: होमस्क्रीन् सेटिंग्स्

en: Icons
sa: चिह्नानि

en: Number of rows
sa: पङ्क्तयः संख्या

en: Number of columns
sa: स्तम्भानां संख्या

en: Size of icons on homescreen
sa: होमस्क्रीन् मध्ये चिह्नानां आकारः

en: The rows and columns will swap depending on the screen rotation.
sa: पङ्क्तयः स्तम्भाः च पटलस्य परिभ्रमणस्य आधारेण स्वैपं करिष्यन्ति ।

en: Homescreen
sa: होमस्क्रीन्

en: Show labels on homescreen
sa: होमस्क्रीन् मध्ये लेबल् दर्शयतु

en: Show labels in favorites bar
sa: प्रियपट्टिकायां लेबल् दर्शयतु

en: Page transition effect
sa: पृष्ठ संक्रमण प्रभाव

en: Slide
sa: च्यु

en: Cube
sa: घन

en: Fade
sa: म्लै

en: Stack
sa: स्त्राव

en: Rotation
sa: परिभ्रमणम्

en: Favorites Bar
sa: प्रियतम बार

[ctx: @title:group settings group]
en: Wallpaper
sa: वॉलपेपर

en: General
sa: सामान्य

[ctx: @action:button]
en: Switch between homescreens and more wallpaper options
sa: होमस्क्रीन् अधिकानि वॉलपेपरविकल्पानि च मध्ये स्विच कुर्वन्तु

en: Export layout to
sa: विन्यासं निर्यातयन्तु to

en: Import layout from
sa: तः विन्यासम् आयातयन्तु

en: Export Status
sa: निर्यातस्य स्थितिः

en: Failed to export to %1
sa: %1 प्रति निर्यातं कर्तुं असफलम्

en: Homescreen layout exported successfully to %1
sa: होमस्क्रीन् विन्यासः %1 मध्ये सफलतया निर्यातितः

en: Confirm Import
sa: आयातस्य पुष्टिं कुर्वन्तु

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
sa: एतेन भवतः विद्यमानं होमस्क्रीन् विन्यासः अधिलिखितः भविष्यति!
